ЖИТТЯ

Як діяти у разі зникнення українського ефірного мовлення

Російські агресори можуть задіяти будь що для того, щоб зламати українців. Але їм це не вдасться, якщо ми знатимемо способи протидії. Що робити, якщо окупанти відключать українське ефірне мовлення?

Особливо важливо знати ці поради жителям міст чи селищ, на територію яких ввійшли загарбники. Про те, як отримати безкоштовний доступ до українських телеканалів розповідає Інформатор, посилаючись на Telegram-канал Джержспецзв’язку.

  • Супутник. Українські телеканали розкодовані на супутнику. Це означає, що доступ до мовлення безкоштовний. Щоб переглядати телебачення, потрібен супутниковий ресивер та супутникова антенна.
  • YouTube. Більшість українських каналів мають власні канали на YouTube. Якщо у вас є швидкий інтернет, знайдіть у мобільному додатку або на вебсторінці на YouTube бажаний канал. Якщо швидкість інтернету невисока, оберіть в налаштуваннях відео нижчу роздільну здатність (три крапки у верхній частині відео – якість – 360р або 480р – цього буде достатньо).
  • ОТТ-сервіси. На платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv доступ до українського телебачення тепер теж безкоштовний. Знайдіть бажаний канал в застосунку або на вебсторінці улюбленої платформи.
  • Радіо. Крім того, можна слухати українське радіомовлення в інтернет-радіо.

Також наразі триває Національний телемарафон #UAразом: провідні національні телеканали UA:Перший, Рада, 1+1, Україна, ICTV, СТБ, Інтер, Україна24, ТРК Київ об’єднались задля того, щоб оперативно надавати глядачеві перевірену інформацію щодо війни в України.

Нагадуємо, що Міністерство оборони України опублікувало докладну інструкцію для українців, які хочуть розповісти правду росіянам. Інформацію можна поширювати через інтернет-мапу.

Нагору