Інформатор Переяслав

ПРО ПРОЄКТ

Інформатор – ми зробили переяславську журналістику інакшою – цікавою, оперативною, без свят і вихідних!

Нас читають на вулицях, в громадському транспорті, в кабінетах чиновників і депутатів, в поліції і прокуратурі, іншими словами – всюди! З упевненістю можна сказати: “Якщо про щось написав Інформатор, то про це знатиме весь Переяслав!”

Якщо ви стали свідком події, зіткнулися з нерозв’язною проблемою або хочете донести щось до всіх жителів Переяслава – наші журналісти приїдуть, знімуть, відпишуть і передадуть інформацію в потрібні інстанції.

Контакти:

  • (093) 122-02-02
  • ps.informator@gmail.com
  • Адреса редакції: вулиця Богдана Хмельницького, 42.

За всім цим стоїть команда, яка щоденно створює для вас ексклюзивний контент:

Віталій Усик

Редактор та співзасновник Інформатор (Переяслав)

Я люблю Переяслав і журналістику. Тому й намагаюся змінити і те, й інше на краще. Ненавиджу лицемірних людей. Тому або уникаю їх, або викриваю у своїх публікаціях. У міській журналістиці вже сім років. Обожнюю експериментувати в роботі і кайфую від критики.

Facebook

Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оксана Симоненко

Журналістка

Ніколи б у житті не подумала, що буду працювати журналісткою. Але, пізнавши цю професію краще, я зрозуміла, що мені це в кайф. Я люблю спілкуватись з людьми, бачити їхні емоції під час інтерв’ю. А особливе місце в моєму серці займає недільний базар. Люди там особливо щирі та чесні.

Facebook

Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юлія Кравченко

Журналістка

Завжди мріяла писати не тільки для себе, тому робота журналістом здійснила моє бажання. Обожнюю дізнаватися щось нове, цікавлюся психологією, в захваті від поезії, єдинорогів і червоної помади.

Facebook

Instagram

Нагору