ПРО ПРОЄКТ

Інформатор – ми зробили переяславську журналістику інакшою – цікавою, оперативною, без свят і вихідних!

Нас читають на вулицях, в громадському транспорті, в кабінетах чиновників і депутатів, в поліції і прокуратурі, іншими словами – всюди! З упевненістю можна сказати: “Якщо про щось написав Інформатор, то про це знатиме весь Переяслав!”

Якщо ви стали свідком події, зіткнулися з нерозв’язною проблемою або хочете донести щось до всіх жителів Переяслава – наші журналісти приїдуть, знімуть, відпишуть і передадуть інформацію в потрібні інстанції.

Контакти:

  • (093) 122-02-02
  • ps.informator@gmail.com
  • Адреса редакції: вулиця Богдана Хмельницького, 42.

За всім цим стоїть команда, яка щоденно створює для вас ексклюзивний контент:

Віталій Усик

Редактор та співзасновник Інформатор (Переяслав)

Я люблю Переяслав і журналістику. Тому й намагаюся змінити і те, й інше на краще. Ненавиджу лицемірних людей. Тому або уникаю їх, або викриваю у своїх публікаціях. У міській журналістиці вже сім років. Обожнюю експериментувати в роботі і кайфую від критики.

Яна Малишко

Журналістка

Інформатор вдихнув в мене інше життя. Саме журналістика дає мені можливість розвиватися, знайомитися з цікавими людьми та набувати класний Skills. Люблю баланс – від веселих щирих тем до серйозних та важливих обговорень.

Валерія Бобровська

Журналістка

Мрію стати класним педагогом і написати власну книжку. Хочу жити у суспільстві зі свідомими людьми, які мають критичне мислення – своєю роботою, сподіваюсь, цьому сприяю. У журналістиці себе ніколи не бачила, але наразі працюю у виданні, що мені дуже імпонує своїми поглядами.

Валентин Шеремет

Фотограф/оператор

Все життя я любив займатись зйомкою, монтажем і фотографією, щоправда, не завжди на це був час. І от в якийсь момент дорога привела мене в Інформатор. Не думав, що моє хобі переросте в роботу, але я радий. Тут можу вчитись чомусь новому і закріпити старі навички. А головне, що мені це подобається.

Нагору