Інформатор Переяслав

ВЛАДА

В Україні з’явилася нова державна відзнака “За оборону”: не лише для військових

В Україні з’явилася нова відзнака. Серед тих, кому її вручатимуть, – військові, чиновники та волонтери.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про встановлення нової відзнаки – “За оборону України”. Нею нагороджуватимуть всіх, хто брав безпосередню участь в обороні України у зв’язку з широкомасштабною збройною агресією рф (військовослужбовці, співробітники силових відомств, прокурори, поліцейські, члени добровольчих формувань територіальних громад, службовці низки відомств, зокрема ДБР, НАБУ і Держмитниці). Також відзнаку отримають волонтери та іноземці. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на відповідний указ.

Також, згідно з указом, відзнакою нагороджуватимуть співробітників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також працівників підприємств, залучених до здійснення заходів оборони, які зробили значний особистий внесок у зміцнення оборони України.

На відзнаці у формі медалі буде зображено Герб України на тлі хреста, утвореного чотирма схрещеними мечами. На зворотному боці – напис у три рядки: “За оборону України”.

Нагадуємо, голова Київської ОВА Олексій Кулеба передав держнагороди родичам загиблих воїнів із Переяславщини. Деталі – за посиланням.

Нагору