Легкоатлети з Переяслава успішно виступили на чемпіонаті України

Відбувся чемпіонат України з легкої атлетики. Як виступили переяславці?

З 20 по 22 січня у легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності тривав перший у цьому році командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Спортсмени Переяславської ДЮСШ індивідувально здобули кілька медалей різного гатунку. А загалом команда Київської області посіла третє місце серед 22 колективів. Про це повідомили на Facebook-сторінці ДЮСШ, передає Інформатор.

• Станіслав Коноваленко із результатом 23,07 сек. виборов “золото” в бігу на 200 метрів, а на 60-метрівці виборов “срібло” (7,04 сек.).
  • Карина Тищенко стала бронзовою призеркою в бігу на 1500 метрів (4 хв. 50,9 сек.). Це її найкращий час на цій дистанції.
  • Ігор Кравченко виборов “бронзу” в штовханні ядра з результатом 14,12 метра.
  • Естафетна команда бігунів (Станіслав Коноваленко, Ярослав Черниш, Ярослав Кучерук та Ярослав Сердюк) на дистанції 4х200 здобула бронзову нагороду.

Загалом змагались 292 атлети із Києва та 21 області України у 15 видах програми.

Нагадаємо, що раніше легкоатлети з Переяслава здобули 4 медалі на чемпіонаті Києва. Деталі дізнавайтесь тут.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше екслюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.