Інформатор Переяслав

ЖИТТЯ

Погода на 19 вересня: у Переяславі вдень буде сонячно та тепло

У Переяславі буде переважно сонячно. Максимальна температура – 25 градусів.

У вівторок, 19 вересня, у Переяславі буде сонячно, лише вранці – хмарно з проясненнями. Мінімальна температура повітря буде вранці – 14 градусів тепла. Максимальна пообіді – 25 градусів вище нуля. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на sinoptik.

Швидкість вітру – 3-5 м/с. Вологість повітря коливатиметься між 39 та 76 відсотками протягом доби. Тривалість дня 19 вересня – 12 годин 24 хвилини. Завтра день буде на 4 хвилини коротшим, ніж сьогоднішній. Світанок настане о 6:34, а захід – о 19:01.

Цікаво, що максимальну температуру цього дня зафіксували у 1913 році – 28,8 градуса тепла, а найнижчу в 1894-му – 0,4 градуса тепла.

Народні прикмети:

У давнину наші пращури погоду на зиму визначали за листям осики: якщо воно лягає лицьовою стороною догори – до студеної зими, зворотною догори – зима буде теплою, а якщо і так, і так – то до помірної зими.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.

Нагору