Інформатор Переяслав

ЖИТТЯ

Погода на 27 листопада: у Переяславі буде сніг та сильний вітер

У Переяславі вночі та вранці йтиме сильний снігМінімальна температура – 4 градуси морозу.

У понеділок, 27 листопада, у Переяславі протягом дня небо буде вкрито хмарами. Вночі та вранці йтиме сильний сніг. Вдень він послабшає і до вечора має закінчитися. Опади – 5,5 мм. Мінімальна температура повітря буде пізно увечері – 4 градуси морозу. Максимальна вранці – 1 градус морозу. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на sinoptik.

Швидкість вітру – 6-11 м/с. Вологість повітря коливатиметься між 70 та 87 відсотками протягом доби. Тривалість дня 27 листопада – 8 годин 32 хвилини. Завтра день буде на 3 хвилини коротшим, ніж сьогоднішній. Світанок настане о 7:23, а захід – о 15:59.

Цікаво, що максимальну температуру цього дня зафіксували у 1898 році – 14,4 градуса тепла, а найнижчу в 1892-му – 15,1 градуса морозу.

Народні прикмети:

Погода цього дня багато в чому визначала майбутній врожай: іній – до врожаю вівса, дощ – пшениці. Якщо хмарне небо чи випаде сніг – до негожого травня; іній на деревах – до морозу, туман – до відлиги, а якщо вночі був іній, вдень сніг не випаде.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.

Нагору