ЖИТТЯ

Погода на 11 липня: у Переяславі спека лише посилиться

У Переяславі буде сонячно. Максимальна температура – 34 градуси.

У четвер, 11 липня, у Переяславі буде сонячно. Мінімальна температура повітря буде вранці – 21 градус тепла. Максимальна ближче до вечора – 34 градуси вище нуля. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на sinoptik.

Швидкість вітру – 1-3 м/с. Вологість повітря коливатиметься між 39 та 85 відсотками протягом доби. Тривалість дня 11 липня – 16 годин 7 хвилин. Завтра день буде на 2 хвилини коротшим, ніж сьогоднішній. Світанок настане о 4:56, а захід – о 21:03.

Цікаво, що максимальну температуру цього дня зафіксували у 1959 році – 33,4 градуса тепла, а найнижчу в 1935-му – 8,8 градуса тепла.

Народні прикмети:

Пращури вважали, що з цього дня вже можна копати ранню картоплю. У минулі часи помітили, що напередодні 12 липня сонце незвичайно горіло, розливалось фарбами. У цей день слухали зозулю: якщо вона переставала кувати – зима рано прийде.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.

Нагору