Переяслав Перейти на сайт

Олександра Барабаш та Назар Прокопенко із Переяслава стали переможцями чемпіонату Київської області з веслування

В Обухові відбувся чемпіонат Київської області з веслування. Як виступили переяславці?

13-14 липня на водно-спортивній базі Обухова тривав чемпіонат Київської області з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь понад 100 учасників із Переяслава, Обухова, Українки, Вишгорода, Фастова, Тетієва та Білої Церкви. Про це повідомили на Facebook-сторінці Переяславської ДЮСШ, передає Інформатор.

Вихованці Переяславської ДЮСШ Олександра Барабаш та Назар Прокопенко стали переможцями на дистанціях 200 та 500 метрів. Їх тренує Володимир Буряков.

“Для старших спортсменів це були відбіркові змагання на чемпіонат України, а молодші спортсмени мали змогу продемонструвати свою майстерність та здобути перший змагальний досвід”, – зазначили у повідомленні.

Нагадаємо, що Карина Тищенко та Владислав Ємець із Переяслава посіли призові місця на Кубку України з легкої атлетики. Деталі – тут.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше екслюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.