Єгор Якушенко з університету Переяслава став чемпіоном світу з греко-римської боротьби

Студент переяславського університету Єгор Якушенко став чемпіоном світу з греко-римської боротьби. Турнір триває в Іспанії.

4 вересня в Іспанії студент другого курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Університету Григорія Сковороди в Переяславі Єгор Якушенко став чемпіоном світу з греко-римської боротьби у віковій категорії U-20. Про це повідомили на сайті УГСП, передає Інформатор.

Єгор Якушенко у ваговій категорії до 97 кг у фіналі чемпіонату світу здобув перемогу над німцем Даріусом К’єфером. А на шляху до фіналу вдало пройшов кваліфікацію, перемігши Себастьяна Вархоля з Польщі, в 1/8 фіналу поборов Бранка Дукіча із Сербії. У наступному раунді українець здолав індійця Намана Намана, а у півфіналі виявився сильнішим за “нейтрального” росіянина Анатолія Авєріна.

До слова, у липні цього року Єгор Якушенко став чемпіоном Європи U-20.

Нагадаємо, що команда університету Переяслава здобула п’яте місце у чемпіонаті України з триатлону. Деталі – тут.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше екслюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.