Якими були спортивні новини Переяславщини протягом останніх днів? Зібрали в одній публікації.
12 квітня переяславські боксери взяли участь в одинадцятому юнацькому турнірі “Шкіряна рукавичка”, що проходив у Броварах. Вихованці Переяславського ДЮСШ та бійцівського клубу “Боєць” виступили успішно. Про це повідомив у Facebook тренер з боксу Олександр Смірнов, передає Інформатор.
Наші спортсмени привезли чотири “золотих” і сім “срібних” медалей:
- “Золото” – Кирило Коржик, Кирило Худобін, Тимур Козоріз, Іван Массалітін;
- “Срібло” – Тимур Нерез, Максим Губенко, Святослав Саламаха, Михайло Разманов, Олексій Васюк, Роман Мартенс, Павло Сьомак.
Цими вихідними, 12-13 квітня, у Березані відбувся турнір зі швидких шахів серед юнаків та дівчат. Про це йдеться на Facebook-сторінці Переяславської ДЮСШ.
Перемогу здобув 10-річний Давид Левченко із Переяслава. Шахіст зіграв 8 партій з контролем часу 10 хв.+5 сек. Він вперше взяв участь у змаганнях. Його тренер – Василь Гречко.
Нагадаємо, що ветеран із Переяслава Богдан Бутович здобув “срібло” та “бронзу” у спортивних змаганнях “Звитяга нескорених”. Деталі – тут.
Фото: Facebook-сторінка Переяславської ДЮСШ
Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.