На Переяславщині сталася смертельна ДТП. Автомобіль врізався в електроопору, водій загинув.
22 квітня близько 21:00 на вулиці Сахна у селі Велика Каратуль (Переяславська ТГ) сталася ДТП. Автомобіль Opel Kadett врізався в електроопору. Внаслідок зіткнення 57-річний водій легковика загинув на місці. Про це Інформатору повідомили у відділі поліції №1 (м. Переяслав) Бориспільського РУП.
Правоохоронці встановили, що водій 1967 р.н. місцевий житель, їхав додому керуючи автомобілем Opel Kadett не впорався з керуванням, виїхав на праве узбіччя дороги по ходу руху та зіткнувся з електроопорою. Унаслідок аварії чоловік загинув на місці.
На місці події працівники ДСНС 27-ї ДПРЧ (м. Переяслав) допомогли відтягнути електроопору, яка впала на автомобіль.
Пошкодження електроопори призвело до відключення світла у 300 абонентів села Велика Каратуль. Станом на 23:20 працівники ДТЕК відновили електропостачання у 260 абонентів.




Нагадаємо, що 20 квітня на Переяславщині одна жінка поскаржилася, що її чоловік облив окропом, а інша заявила на брата, який агресивно поводився з батьком. Детальніше – тут.
Фото надали у ДСНС
Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше екслюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.
