ЖИТТЯ

Вовчків повернув собі перше місце, а Гайшин вирвався на друге: завершилося друге коло чемпіонату Переяславщини з футболу

Завершилося друге коло чемпіонату Переяславщини з футболу. Яка зараз турнірна ситуація?

26 липня відбувся десятий тур чемпіонату Переяславщини з футболу. Ним завершилося друге коло турніру. Вовчків (Переяславська ТГ) повернув собі перше місце, а Гайшин досить несподівано опинився на другій позиції. Деталі розповідає Інформатор.

На стадіоні Університету Григорія Сковороди в Переяславі за майже заповнених трибун на той момент лідер чемпіонату “Матадор-Університет” (Переяслав) приймав головного фаворита турніру Вовчків. Звичайно, центральний матч туру та один із визначальних всього чемпіонату викликав неабиякий резонанс серед уболівальників. Проте сама гра покладених на неї очікувань не виправдала.

Вовчківчани були переконливішими за своїх суперників, і вже у першому таймі забили два “сухі” м’ячі. Спочатку Владислав Лафазан протиснув Юрія Кривенка та результативно завершив свою атаку, а потім досить невисокий Ілля Западнюк забив головою після подачі кутового (зрозуміло, що тут невдало зіграли і голкіпер, і захист “Матадора”). У другому таймі перевагу зміцнили Максим Федоренко ударом зі штрафного та той же Ілля Западнюк красивим пострілом із-за меж штрафного майданчика. “Матадор” зумів відповісти лише одним м’ячем – реалізованим пенальті.

У підсумку – 4:1 на користь Вовчкова, який повернув собі перше місце і опустив “Матадор” аж на третє. Доклав до цього зусиль і Гайшин (Переяславська ТГ), який вдома переміг переяславський Juk Store 2:1. Таким чином гайшинці піднялися на друге місце, а “жуки” залишилися четвертими, відставши від медальної зони аж на 4 очки. Проте вони мають гру в запасі із Вовчковом. Чи проведуть її цього вікенду, наразі невідомо.

Точно відомо лише те, що третє (останнє) коло розпочнеться у суботу, 9 серпня. Господарі матчів визначатимуться жеребкуванням.

Судячи із турнірної таблиці, на вболівальників чекає цікаве завершення чемпіонату. Команди наразі розмістилися у такому порядку:

  1. Вовчків – 16 очок (7 матчів)
  2. Гайшин – 15 очок (8 матчів)
  3. “Матадор” – 14 очок (8 матчів)
  4. Juk Store – 10 очок (7 матчів)
  5. “Ратибор” (Переяслав) – 0 очок (8 матчів)

Нагадаємо, що в попередньому турі Вовчків програв Гайшину і втратив перше місце. Деталі – тут.

Віталій Усик

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.

Нагору