ЖИТТЯ

У Переяславі чоловік замкнувся у кімнаті: його знайшли на підлозі з п’ятьма пляшками горілки

Як минуло 6 серпня на Переяславщині? Інформатору розповіли у відділі поліції.

Відділ поліції №1 (м. Переяслав) Бориспільського РУП повідомив про події, які трапилися на Переяславщині протягом 6 серпня. Інформатор переповідає найцікавіше.

13:23. Гребля (Переяславська ТГ). Жінка повідомила, що сусід вчинив сварку та ображав нецензурною лайкою. За цією справою поліціянти проводять перевірку.

21:25. Сомкова Долина (Студениківська ТГ). Заявниця сповістила, що на будинок впало дерево та пошкодило електропроводи. Ніхто не постраждав. Про подію повідомили у відповідні служби.

22:00. Сомкова Долина (Студениківська ТГ). Жінка повідомила, що внаслідок негоди буревій зірвав дах будинку. Ніхто не постраждав. Про подію повідомили у відповідні служби.

22:47. Переяслав. Заявник повідомив, що через вікно квартири бачить, що на підлозі лежить чоловік та подає ознаки життя. На місці події правоохоронці встановили, що чоловік, який регулярно зловживає алкоголем замкнувся у своїй кімнаті. Зрештою двері відімкнули, біля нього знайшли 5 пустих пляшок горілчаних виробів. Також викликали медиків, які оглянули чоловіка.

Нагадаємо, що у Переяславі розшукали зниклого 37-річного чоловіка. Детальніше – тут.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.

Нагору