Переяслав Перейти на сайт

У Львові відкриють фотовиставку про діяльність мобільно-вогневої групи ДФТГ №2 Переяслава

У Львові відкриють фотовиставку про роботу ДФТГ №2 Переяслава. Хто її створив?

16 жовтня у Палаці культури імені Гната Хоткевича у Львові відкриють фотовиставку під назвою “Полювання. Щоденник одного дня” про діяльність мобільно-вогневої групи Добровольчого формування №2 Переяславської громади. Її створив фотограф Богдан Нагорний. Експозиція діятиме до 12 листопада. Після львівського показу виставку привезуть до Переяслава. Про це повідомили на Facebook-сторінці ДФТГ, передає Інформатор.

Богдан Нагорний відзняв один день служби мобільно-вогневої групи Переяславського ДФТГ №2 і створив фотовиставку, яка дозволить зазирнути за лаштунки нічної роботи одного з підрозділів та побачити відповідальність, дисципліну, людяність, згуртованість та спроможність.

“Мобільно-вогневі групи – це не лише техніка і позиції. Це – люди, які поза межами своєї основної роботи, заступають на чергування щодня і щоночі, у будь-яку погоду, стоять на посту без гарантій і винагороди. Їхня ефективність залежить не лише від бажання, злагодженості та єдності, а й від технічного забезпечення. Без цього навіть найвідданіша команда працює з обмеженнями. Кожен комплект прицільної апаратури, кожна турель, кожен відремонтований автомобіль підвищують оперативність, безпеку особового складу і, врешті, шанси захистити цивільне населення”, – йдеться у дописі ДФТГ.

Підтримати Добровольче формування №2 Переяславської громади можна за реквізитами:

Для юридичних осіб:

ГО “Територіальна оборона Переяславщини”
ПУМБ: 4874242500279602
ЄДРПОУ: 45445887
Рахунок № 26006261063
IBAN: UA603348510000000026006261063
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК

Нагадаємо, що культурний діяч та активіст із Переяслава Микола Богатир вступив до лав ЗСУ. Деталі – тут.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.