ЖИТТЯ

На Переяславщині сталася ДТП: водій Skoda не впорався з керуванням та в’їхав у блокпост

Як минула доба на Переяславщині? Інформатору розповіли у відділі поліції.

Відділ поліції №1 (м. Переяслав) Бориспільського РУП повідомив про події, які трапилися на Переяславщині протягом 18 жовтня. Інформатор переповідає найцікавіше.

15:49. Переяслав. Заявник повідомив, що невідомі особи зламали його банківську картку та зняли з неї гроші. Звернувся з метою консультування.

18:03. Соснівка (Студениківська ТГ). Заявник повідомив, що у нього виник конфлікт зі знайомим. Конфлікт врегулювали мирним шляхом, ще до приїзду правоохоронців.

22:14. Дівички (Дівичківська ТГ). До поліції надійшло повідомлення про ДТП на блок посту. Водій керуючи авто марки Škoda Superb, не вибрав безпечної швидкості руху, не стежив за дорожньою обстановкою, щоб відповідно реагувати на її зміни, у результаті чого на слизькій ділянці дороги втратив керування та здійснив зіткнення з шлагбаумом. Авто отримало механічні пошкодження з матеріальними збитками. Без постраждалих. Відносно водія склали адмінпротоколи за статтею 124 (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) та ч.2 ст.130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

22:29. Переяслав. Поліції повідомили про пожежу. Горіло сміття. Пожежу ліквідували рятувальники служби ДСНС. Без постраждалих.

Також за добу поліція зареєструвала одну смерть (ненасильницьку та не після нещасного випадку) у Переяславі.

Нагадаємо, що 7 листопада 2024-го року на війні загинув солдат Євгеній Майборода із Переяслава. Деталі – тут.

Фото надали у відділі поліції

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.

Нагору