Як минули дві доби на Переяславщині? Інформатору розповіли у відділі поліції.
Відділ поліції №1 (м. Переяслав) Бориспільського РУП повідомив про події, які трапилися на Переяславщині протягом 25 та 26 грудня. Інформатор переповідає найцікавіше.
25 грудня, 13:10. Мазінки (Переяславська ТГ). Жінка повідомила, що буянить чоловік. За цією справою поліцейські проводять перевірку.
26 грудня, 8:28. Надійшло повідомлення, що на трасі поблизу села Дівички (Дівичківська ТГ) сталася ДТП між авто Renault Scenic та Skoda Octavia. На місці події правоохоронці склали схему ДТП, відібрали письмові пояснення від учасників та склали адміністративний протокол за статтею 124 (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна). Ніхто не постраждав.
10:25. Переяслав. Заявниця поскаржилася, що до неї прийшов знайомий, спілкується зухвало та не хоче йти. За цим фактом триває перевірка.
23:21. Переяслав. Чоловік повідомив, що хтось шахрайським чином перечислив кошти з його картки. Звернувся для інформування.
Також за дві доби поліція зареєструвала 4 смерті (ненасильницьку та не після нещасного випадку): три у Переяславі та одну в Дівичках (Дівичківська ТГ).
Нагадаємо, що 25 грудня у Переяславі на перехресті біля універмагу зіткнулися Daewoo Lanos та Chery Amulet. Детальніше – тут.
Фото надали у відділі поліції
Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.