У Переяславі сталась ДТП. Зіткнулись Hyundai з пішоходом.
25 січня близько 11:40 у Переяславі поблизу АЗС “КЛО”, що на вулиці Шкільній, сталась ДТП. Автомобіль Hyundai наїхав на жінку, її доставили у лікарню. Про це Інформатору повідомили у відділі поліції №1 (м. Переяслав) Бориспільського РУП.
На місці події правоохоронці встановили, що водій 1989 р.н. на Hyundai не вибрав безпечної швидкості для руху, не стежив за дорожньою обстановкою та не вибрав безпечного інтервалу руху, внаслідок чого наїхав на пішоходку.
Автомобіль отримав механічні пошкодження з матеріальними збитками. Постраждалу 1986 р.н. доставили у лікарню із забоєм гомілково-ступеневого суглобу.
На водія склали адміністративні протоколи за ст. 124 (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна.) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.)
Нагадаємо, що 24 січня у Переяславі автомобілі Audi та Volvo зіткнулися “зад у зад”. Деталі – тут.
Фото надали у відділі поліції
Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.