Переяславські спортсмени здобули призові місця на змаганнях. Які результати?
5 травня у Києві провели другий етап Ukraine National Challenge 2026 з боротьби. Представники команди переяславського клубу “Завод ММА” посіли призові місця. Про це повідомили на Facebook-сторінці “Завод ММА”, передає Інформатор.
Тарас Степаненко, Назар Пільтяй, Данило Черненко, Владислав Гарага та Максим Кушнір здобули “золоті” медалі у своїх категоріях, а Роман Бадяшин – “бронзу”.
“Завод ММА” подякував батькам дітей за віру в дітей, а також Сергію Довгому за розвиток та всебічну підтримку клубу.
Із 7 по 9 травня у Івано-Франківську тривав третій етап всеукраїнських змагань з легкоатлетичного триборства серед юнаків та дівчат 2013-2014 та 2015-2016 р.н. До змагань долучились 194 учасники із 16 областей України, серед яких – вихованці Переяславської ДЮСШ. Про це повідомили на Facebook-сторінці Переяславської ДЮСШ.
У триборстві (50 м з бар’єрами + 60 м + 300 м) учениця Дем’янецької гімназії Ніка Кузьменко виборола “срібну” нагороду.
Марія Мостова (ядро 2 кг + 60 м + метання м’яча), Марія Костик (60 м + 300 м + 600 м), Єва Головко (ядро 2 кг + 60 м + метання м’яча), Анна Коноваленко (60 м + 300 м + 600 м) і Дарина Пешко (60 м + 300 м + 600 м) увійшли до десятки найсильніших атлеток України та виконали норматив другого дорослого розряду.
У повідомленні зазначили, що всі вихованці на цих змаганнях змогли покращити свої особисті рекорди.
Їхні тренери – Микола Мальченко та Тетяна Коноваленко.
Також минулого тижня боксери ДЮСШ та КБ “Боєць” взяли участь у двох турнірах. Показали гарні результати. Про це 10 травня у Facebook повідомив тренер з боксу Олександр Смірнов.
На турнірі у Вишневому Роман Мартенс та Єгор Біленко здобули перші місця у своїх категоріях, а Кирил Коржик – друге. У Броварах Станіслав Черняк здобув перше місце, а Максим Гутор – третє.
Їхні тренери – Олександр Смірнов та Семен Грушецький.
Нагадаємо, що Артем Горденко з Переяслава представить Україну на чемпіонаті Європи з сумо. Деталі – тут.
Фото: Facebook-сторінки “Заводу ММА”, Переяславської ДЮСШ та Олександра Смірнова
Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.