20-річній жительці Переяслава збирають гроші на лікування після ДТП. Як можна допомогти?
У Переяславі збирають гроші на лікування 20-річної Дарини Шмигановської, яка потрапила у ДТП. Про це повідомила її сестра Анастасія Киричук на своїй Facebook-сторінці, передає Інформатор.
14 травня близько 21:30 на вулиці Шкільній у Переяславі зіткнулися автомобіль Hyundai та мотоцикл Mustang. Автомобіль Hyundai їхав вулицею Шкільною, повертаючи ліворуч на вулицю Гетьмана Івана Сулими, не надав перевагу в русі та зіткнувся з мотоциклом Mustang. Ним керувала 20-річна дівчина, яка їхала Шкільною назустріч.
Внаслідок ДТП вона отримала серйозні травми – перелом тазу та травму голови. Їй потрібне лікування та термінова операція.
Сестра постраждалої оголосила збір 200 тисяч гривень на лікування. Допомогти можна за такими реквізитами:
- Монобанка
- Номер картки: 4874 1000 3804 2951
Нагадаємо, що триває реєстрація на благодійний “Пробіг під каштанами” до Дня Києва. Деталі – тут.
Фото: Facebook-сторінка Анастасії Киричук
Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.