Переяслав Перейти на сайт

У Переяславі зникла 38-річна жінка: її розшукує поліція

У Переяславі зникла жінка. Її розшукує поліція.

24 травня о 21:40 до поліції надійшло повідомлення про зникнення 38-річної Ірини Шеляг із Переяслава. Того дня близько 10:30 вона пішла з дому на вулиці Академіка Заболотнього та досі не повернулася. Про це Інформатору повідомили у відділі поліції №1 (м. Переяслав) Бориспільського РУП.

ОНОВЛЕНО. Жінка знайшлася. Із нею все гаразд.

За словами сестри зниклої, жінка зловживає алкогольними напоями, мобільного із собою не мала. Раніше неодноразово залишала місце свого проживання.

ПРИКМЕТИ: зріст – близько 160 сантиметрів, худорлявої тілобудови, волосся світле.

ОДЯГНУТА: біла майка, спортивні штани чорного кольору.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією про місцезнаходження жінки, повідомляйте ініціатора розшуку відділу поліції №1 Бориспільського РУП ГУНП в Київській області за телефоном (066) 256-70-58.

Нагадаємо, що останніми днями на Переяславщині поліції повідомляли про конфлікти між рідними та знайомими. Деталі – тут.

Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.