Як минули вихідні на Переяславщині? Інформатору розповіли у відділі поліції.
Відділ поліції №1 (м. Переяслав) Бориспільського РУП повідомив про події, які трапилися на Переяславщині протягом 30 та 31 травня. Інформатор переповідає найцікавіше.
30 травня, 13:43. Переяслав. Чоловік 1983 р.н. поскаржився, що колишня дружина влаштувала сварку та не хоче виходити з будинку. За цим фактом триває перевірка.
31 травня, 13:22. Переяслав. Надійшло повідомлення, що біля школи перебуває літній чоловік у стані алкогольного сп’яніння. Правоохоронці встановили, що після святкування він не міг самостійно дістатися додому. Його привезли додому та передали дружині.
17:52. Переяслав. Жінка 1975 р.н. повідомила, що приїхала до брата, який постійно вживає алкогольні напої. За її словами, той влаштував безлад у будинку та агресував до неї. Правоохоронці проводять перевірку.
19:56. Шевченкове (Ташанська ТГ). Чоловік 1991 р.н. повідомив, що колишня дружина буянить та вчиняє сварку. За цим фактом триває перевірка.
Також за дві доби поліція зареєструвала 2 смерті (ненасильницькі та не після нещасних випадків) у Переяславі.
Нагадаємо, що 29 травня у Переяславі в ДТП між автомобілями BMW X7 та Skoda Superb загинув 17-річний випускник ліцею Мономаха Станіслав Гутель. Деталі – тут.
Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.