Гирьовики із Переяслава Анатолій Яковченко та Юрій Голота тріумфували в чемпіонаті Київщини

Переяславські гирьовики здобули в чемпіонаті Київщини два “золота”. Успіху досягли Анатолій Яковченко та Юрій Голота.

6 березня в Києві відбувся чемпіонат Київської області з гирьового спорту. Переяславські спортсмени змагалися у вправі Р-12 (ривок гирі протягом 12 хвилин з довільною зміною рук). Наші земляки здобули перемоги у своїх категоріях. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на допис гирьовика Володимира Яковченко у Facebook.

У ваговій категорії до 73 кг переможцем став Анатолій Яковченко. Він здійснив 167 підйомів 32-кілограмової гирі. У ваговій категорії до 85 кг переміг Юрій Голота з результатом 244 підйоми. Алла Яковченко посіла четверте місце серед жінок з результатом 177 підйомів (гиря 16 кг).

Нагадаємо, що Ілона Ольховик здобула перемогу в чемпіонаті Київщини з кікбоксингу. Ці змагання були відбірковими на чемпіонат України серед дорослих, який відбудеться в кінці березня.