Інформатор Переяслав

ГРОШІ

На Переяславщині побудують стадіон зі штучним покриттям та трибунами

У Переяславському планують побудувати стадіон. Витратять на це майже 15 мільйонів гривень.

29 березня на Prozorro оприлюднили тендер на будівництво стадіону в селі Переяславське Студениківської ТГ. Розміститься він на площі півтора гектара за адресою Привокзальна, 5а. Витратити на будівництво планують 14 млн 643 тис. 327 грн, з яких 12 млн піде з обласного бюджету в рамках програми “Велике будівництво”, а решта – з місцевого. Про це повідомляє Інформатор.

Тендерні пропозиції прийматимуть до 14 квітня, а 15 квітня розпочнеться аукціон. Стадіон планують відкрити вже у вересні цього року. Головний спеціаліст з регіонального розвитку Студениківської сільської ради Віта Козелецька розповіла Інформатору, який вигляд матиме новий стадіон:

– Це буде футбольне поле розмірами 64 на 98 метрів зі штучним покриттям, спортивний майданчик із вуличними тренажерами, такими, як у Студениках біля школи. Також з боків будуть дві трибуни – по 51 місцю кожна. Навколо поля буде бігова доріжка на чотири смуги та дві парковки для автомобілів. Відповідно там будуть оснащені тротуари, висаджено дерева, все огороджено. Цей стадіон буде у вільному доступі для всіх селян, зачинятиметься лише на нічний період. Там можна буде проводити районні змагання з футболу

Віта Козелецька зазначила, що на місці майбутнього стадіону буде встановлено чотири камери. Кожен охочий через інтернет зможе слідкувати за ходом будівництва.

Нагадаємо, у Переяславі встановили будиночок для котів. У нього може вміститися до десятка тваринок.

Віталій Усик

Нагору