У Переяславі завершився чемпіонат України з боксу: два місцеві спортсмени перемогли

У Переяславі завершився чемпіонат України з боксу. Взяли участь близько ста боксерів з 12 областей.

З 27 до 31 травня у Переяславі тривав відкритий чемпіонат центральної ради України з боксу, присвячений пам’яті тренера Володимира Устюжаніна. Ринг розмістили в актовому залі університету Григорія Сковороди. Бої мали по 3 раунди у семи вагових категоріях – від 56 до 91 кг. Про це повідомляє Інформатор.

У турнірі взяли участь близько ста учасників із шістнадцяти команд, які приїхали з 12 областей. Змагалися за олімпійською системою – спортсмен вибуває з турніру після першого ж програшу. До фінальних поєдинків пройшли аж три боксери із Переяслава: Дмитро Пудиш, Семен Грушевський та Юрій Ващенко. Двоє здобули перемоги: Грушевський у ваговій категорії до 75 кілограмів, а Ващенко – до 91 кг. У інших категоріях переможці такі: Данило Гора (56 кг) та Богдан Ільющенко (69 кг) з Чернігова, Данило Гончарук (60 кг), Валентин Штонда (64 кг) та Ілля Єрмоленко (81 кг) з Києва.