Олеся Бессальнова із університету Переяслава здобула чотири медалі на чемпіонаті України з армреслінгу

Студентка з Переяслава вдало виступила на чемпіонаті України з армреслінгу. Здобула чотири медалі.

12-14 серпня у Львові відбувся чемпіонат України з армреслінгу серед молоді, дорослих та ветеранів. У змаганнях взяли участь 18 команд майже з усіх куточків країни – 267 спортсменів. Серед учасників були і студенти та випускники Університету Григорія Сковороди в Переяславі. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Facebook-сторінку факультету фізичної культури, спорту та здоров’я.

Олеся Бессальнова у віковій категорії до 21 року здобула “бронзу” у змаганнях на ліву руку, та “срібло” – на праву. А серед дорослих вона посіла перше місце на ліву руку та друге – на праву.

Ще один представник університету Артур Сакало посів 5 та 7 місце.

Олеся Бессальнова з нагородами

Нагадаємо, що на Переяславщині триває чемпіонат з футболу. Про найцікавіше після першого кола поспілкувалися з головою федерації Владиславом Столяренком.