Переяслав Перейти на сайт

На Переяславщині “Дніпро” виграв кубок пам’яті Бориса Сонька

На Переяславщині провели традиційний кубок пам’яті Бориса Сонька. Переміг “Дніпро”.

18 вересня у селі Велика Каратуль (Переяславська ТГ) відбувся традиційний кубок пам’яті почесного працівника фізичної культури та спорту Бориса Сонька (1961-2017). У футбольних змаганнях взяли участь п’ять команд. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на сайт міської ради Переяслава.

Переможцем став “Дніпро” (Дівички). Команда отримала перехідний кубок. Друге місце посіли “Бурти” (Переяслав), а бронзовими призерами стали футболісти із Поліг-Чобітьок (Циблівська ТГ). До переліку призерів не потрапили Велика Каратуль та Лецьки (Циблівська ТГ).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Переяславської міської ради.

Нагадаємо, що Семенівка стала чемпіоном Переяславщини з футболу. Зробила це вдруге поспіль.