Інформатор Переяслав

ЖИТТЯ

Чоловік підробив документи, щоб виїхати закордон: як минуло 20 вересня для поліції Переяслава

За добу 20 вересня переяславські поліцейські мали 23 виклики. Що траплялося у нашому місті та навколишніх селах.

Протягом 20 вересня до відділу поліції №1 (м. Переяслав) Бориспільського РУП надійшло 23 повідомлення. Інформатор розповідає про найцікавіші виклики.

12:03. Переяслав. Заявник повідомив поліції, що 13 лютого замовив меблі та зробив передоплату у сумі 850 доларів та 4000 гривень. До цього часу меблі не надав, а кошти не повертає. За цим фактом проводять перевірку.

13:44. Переяслав. Представники ГУ Державної податкової служби повідомили поліції, що прибули в кіоск за вказаною адресою з метою перевірки та виявили торгівлю незаконної продукції, а саме тютюнових виробів. Прибувши на місце події, поліціянти встановили, що магазин, де проводили перевірку, зачинили. Особа, яка здійснювала торгівлю відсутня. За цим фактом відібрали пояснення.

14:43. Переяслав. Поліції повідомили, що в магазині, 7 серпня викрали товар на суму 479 гривень, а 26 серпня на суму 169 гривень. За цим фактом відібрали заяву та пояснення. Проводять перевірку.

14:46. Студеники (Студениківська ТГ). Поліції повідомили, що на в’їзді з боку Переяслава сталася ДТП. Зіткнулись автівки Daewoo Nubira та Chevrolet. В телефонній розмові, заявник повідомив, що наряду поліції не потребує, оскільки в ситуації розібрались самостійно.

16:25. Переяслав. Заявник повідомив поліції, що 20 вересня протягом трьох годин, до будинку проникли, шляхом підбору ключа та викрали ноутбук, радіоприймач та одяг. Заявник підозрює колишню дружину. За цим фактом відібрали заяву та пояснення. Наразі проводять перевірку.

17:50. Пристроми (Студениківська ТГ). Поліції повідомили про виявлення нестачі коштів у касі. За цим фактом проводять перевірку.

19:13. Переяслав. В ході розгляду матеріалів, поліціянти встановили, що невідома особа використала завідомо підроблений документ, для перетину державного кордону України. Громадянина встановили. За цим фактом відкриють кримінальне провадження за ч. 4. статті 358 ККУ (Використання завідомо підробленого документа – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років).

20:04. Переяслав. Поліції повідомили про ДТП. Зіткнулись автівки Jaguar та Opel. В телефонній розмові, заявник повідомив, що наряду  поліції не потребує. В ситуації розібрались самостійно.

22:06. Переяслав. Заявниця повідомила поліції про те, що їй надійшло прохання від знайомої надіслати кошти у сумі 2512 гривень. Заявниця перерахувала кошти, а згодом дізналась, що сторінку зламали. Заявниці надали роз’яснення про подальші дії, стосовно ситуації.

22:29. Переяслав. Заявниця повідомила поліції, що її сусід у стані алкогольного сп’яніння утримує собаку. Тварина голосно гавкала та скавчала. Прибувши за вказаною адресою, собаку не встановили. Згодом виявили, що гавкіт доноситься з підвалу квартири, в якому невідома особа зачинила двірну собаку. Тварину випустили.

Нагадаємо, що 21 вересня у Переяславі зранку сталося задимлення у житловому будинку. Внаслідок цього загинув чоловік. Деталі події, дізнавайтесь тут. 

Нагору