Інформатор Переяслав

ЖИТТЯ

Погода на 25 листопада: у Переяславі прогнозують сніг із дощем

У Переяславі вранці очікується мокрий сніг, вдень хмарно, а ввечері дощ. Максимальна температура – 5 градусів тепла.

У п’ятницю, 25 листопада, у Переяславі протягом дня буде хмарно. Вночі та зранку йтиме мокрий сніг, ввечері о 20:00 синоптики прогнозують дощ. Опади – 2,2 мм. Мінімальна температура буде ввечері – 3 градуси тепла, максимальна вночі – 5 градусів тепла. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на gismeteo.

Швидкість вітру 2-4 м/с. Вологість повітря коливатиметься між 91 та 96 відсотками протягом доби. Тривалість дня 25 листопада – 8 годин 36 хвилин. Завтра день стане на три хвилини коротшим, ніж сьогоднішній. Світанок настане о 7:22, а захід – о 15:59.

Цікаво, що максимальну температуру цього дня зафіксували у 1938-му – 13,9 градуса тепла, а найнижчу в 1999-му – 16,5 градуса морозу.

Народні прикмети:

25 листопада вшановується пам’ять святителя Івана Милостивого, патріарха Олександрійського. На Івана зазвичай буває сніг. Якщо дощ на Івана Милостивого, то, знову ж таки, відлига буде до Введення (4 грудня). У давнину пророблювали такий ритуал: у сніг, який щойно випав, вставляли соломинку, якщо вона провалиться, значить, сніг зійде, якщо не провалиться — залишиться на землі. Якщо сніг цього дня випадав, то вважалося, що зима довго з місця не рушить і весна буде пізньою.

Нагору