Переяслав Перейти на сайт

Легкоатлети з Переяслава здобули 5 “золотих” медалей на чемпіонаті Київської області

У Броварах відбувся чемпіонат Київської області з легкої атлетики. Як виступили переяславці?

24 грудня у Броварах у легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності відбувся чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед спортсменів різних вікових груп. Легкоатлети Переяславської ДЮСШ також взяли участь та посіли призові місця. Про це повідомили на Facebook-сторінці Переяславської ДЮСШ, передає Інформатор.

Наші спортсмени здобули 5 “золотих” медалей. Денис Могильний із результатом 9 хв. 9,5 сек. став переможцем в бігу на 3000 метрів, а також був найкращим на дистанції 800 метрів (2 хв. 9,5 сек.). Ярослав Черниш був першим на 400-метрівці (55,4 сек.) та 200-метрівці (24,7 сек.). Станіслав Коноваленко здобув перемогу в бігу на 60 метрів.

Карина Тищенко виборола “срібну” нагороду в бігу на 1500 метрів (5 хв. 6 сек.). Руслан Кравчук був другим на 400-метрівці (57,5 сек.) та на дистанції 3000 метрів (9 хв. 53 сек.). А Ярослав Черниш доповнив свою колекцію нагород “бронзою” на 60-метрівці (7,2 сек.).

Загалом у змаганнях взяли участь понад 160 атлетів у трьох вікових категоріях. Найкращим тренерам Київської області вручили спортивну форму від федерації легкої атлетики України.

Нагадаємо, що 17-18 грудня легкоатлети з Переяслава здобули три “золота” та дві “бронзи” на чемпіонаті України. Деталі дізнавайтесь тут.