Гирьовики із Переяслава посіли призові місця на чемпіонаті Київської області

Переяславські гирьовики успішно виступили на чемпіонаті Київської області. Здобули “золото” та “срібло”.

10-11 лютого у столиці відбувся чемпіонат Києва та Київської області з гирьового спорту. Успішними ці змагання стали для спортсменів із Переяслава. Вони взяли участь у вправі Р-12 (ривок гирі з довільною зміною рук впродовж 12 хв.). Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на сайт міськради Переяслава.

У ваговій категорії до 78 кг серед чоловіків переміг Юрій Голота. Він виконав 301 підйом гирі вагою 24 кг. Серед жінок Алла Яковченко із результатом 225 підйомів 16-кілограмової гирі здобула друге місце.

Нагадаємо, що 4 лютого в Обухові “Акули” з Переяслава здобули 70 медалей та посіли друге командне місце на чемпіонаті Київщини з таеквон-до. Деталі дізнавайтесь тут.