Інформатор Переяслав

Іван Білозуб із Переяслава переміг на змаганнях із боксу в Житомирі

Іван Білозуб із Переяслава посів перше місце на всеукраїнських змаганнях із боксу.

З 25 по 30 квітня у Житомирі на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу “Динамо” провели всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті майстра спорту України міжнародного класу з боксу Р.П. Оглу. Переяславець Іван Білозуб посів перше місце у ваговій категорії до 80 кг. Арсеній Татарін став срібним призером турніру. Про це Інформатору стало відомо з Instagram-сторінки федерації боксу Києва.

Мама Івана Білозуба Вікторія розповіла, що невдовзі її сину присвоять звання кандидата у майстри спорту.

Нагадаємо, що 30 березня легкоатлети Переяславщини здобули “золото” та “срібло” на всеукраїнських змаганнях. Детальніше про це дізнавайтесь тут.