Інформатор Переяслав

ЖИТТЯ

Погода на 17 вересня: у Переяславі увесь день сяятиме сонце

У Переяславі буде сонячно. Максимальна температура – 23 градуси.

У неділю, 17 вересня, у Переяславі протягом всього дня буде сонячно. Мінімальна температура повітря буде вранці – 12 градусів тепла. Максимальна пообіді – 23 градуси вище нуля. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на sinoptik.

Швидкість вітру – 1-2 м/с. Вологість повітря коливатиметься між 42 та 89 відсотками протягом доби. Тривалість дня 17 вересня – 12 годин 32 хвилини. Завтра день буде на 3 хвилини коротшим, ніж сьогоднішній. Світанок настане о 6:32, а захід – о 19:04.

Цікаво, що максимальну температуру цього дня зафіксували у 1939 році – 28,5 градуса тепла, а найнижчу в 1952-му – 1 градус тепла.

Народні прикмети:

Цього дня наші пращури на світанку ходили слухати останні голоси птахів, які відлітали на південь. І слідкували за воронами: якщо ці птахи сідають головами у різні боки – день буде безвітряним, а якщо в одну і якнайближче до стовбура дерева – чекай вітру.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.

Нагору