Переяслав Перейти на сайт

В університеті Переяслава провели відкриту першість з легкоатлетичного кросу

В університеті Переяслава провели відкриту першість з легкоатлетичного кросу. Які результати?

18 квітня в університеті Григорія Сковороди в Переяславі провели змагання з легкоатлетичного кросу пам’яті директора спортклубу Олега Шульги. У них взяли участь школярі та студенти з Борисполя, Білої Церкви та Переяслава. Про це повідомили на сайті УГСП, передає Інформатор.

В змаганнях взяли участь понад 60 легкоатлетів Київської області, які змагалися у бігу на дистанції 500 метрів серед дівчат та 1000 метрів серед хлопців. Першість виборювали в трьох окремих групах, а саме легкоатлети ДЮСШ, учні 10-11-х класів; учні 1-2 курсів ЦПТО, КЗ КОР Переяславського ліцею-інтернату та студенти факультету фізичної культури, спорту і здоров’я УГСП.

Серед дівчат школярів ДЮСШ такі результати:

Серед хлопців ДЮСШ перемогу вибороли:

Серед дівчат І-ІІ курсів ЦПТО та КЗ КОР Переяславського ліцею-інтернат найкращими стали:

Серед юнаків І-ІІ курсів ЦПТО та КЗ КОР Переяславського ліцею-інтернат такі результати:

Найкращими серед здобувачів вищої освіти стали студентки факультету фізичної культури, спорту і здоров’я УГСП:

Серед студентів-юнаків такі результати:

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами від профкому Університету Григорія Сковороди в Переяславі, медалями від начальника відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Переяславської міської ради Валерія Мільгевського, а також грошовими призами від спонсорів Анатолія Різника, В’ячеслава Лисенка, Володимира Коноваленка та профкому УГСП. Також команди учасники змагань нагородили солодкими призами від депутата обласної Ради Тараса Костіна.

Змагання провели в пам’ять директора спортклубу Олега Шульги

У змаганнях взяли участь школярі та студенти з Борисполя, Білої Церкви та Переяслава

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами, медалями та грошовими винагородами

В змаганнях взяли участь понад 60 легкоатлетів Київської області

Нагадаємо, що студентка університету Переяслава Тетяна Соха перемогла у Кубку Європи із сумо. Детальніше – тут.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.