В університеті Переяслава провели відкриту першість з легкоатлетичного кросу

В університеті Переяслава провели відкриту першість з легкоатлетичного кросу. Які результати?

18 квітня в університеті Григорія Сковороди в Переяславі провели змагання з легкоатлетичного кросу пам’яті директора спортклубу Олега Шульги. У них взяли участь школярі та студенти з Борисполя, Білої Церкви та Переяслава. Про це повідомили на сайті УГСП, передає Інформатор.

В змаганнях взяли участь понад 60 легкоатлетів Київської області, які змагалися у бігу на дистанції 500 метрів серед дівчат та 1000 метрів серед хлопців. Першість виборювали в трьох окремих групах, а саме легкоатлети ДЮСШ, учні 10-11-х класів; учні 1-2 курсів ЦПТО, КЗ КОР Переяславського ліцею-інтернату та студенти факультету фізичної культури, спорту і здоров’я УГСП.

Серед дівчат школярів ДЮСШ такі результати:

• 1 місце – Єлизавета Моторна (Біла-Церква) – 1.26,5 хв;
  • 2 місце – Владлена Ткач (Бориспіль) – 1.33,0 хв;
  • 3 місце – Валерія Волотівська (Біла-Церква) – 1.34,0 хв.

Серед хлопців ДЮСШ перемогу вибороли:

• 1 місце – Олексій Жук (Рокитне) – 2.55,0 хв;
  • 2 місце – Ярослав Середюк (Біла Церква) – 3.01,0 хв;
  • 3місце – Артем Шкурко (Бориспіль) – 3.03,0 хв.

Серед дівчат І-ІІ курсів ЦПТО та КЗ КОР Переяславського ліцею-інтернат найкращими стали:

• 1 місце – Софія Самань (Патріот) – 1.45,0 хв;
  • 2 місце – Каріна Кузьменко (Патріот) – 1.45,5 хв;
  • 3 місце – Каріна Денисюк (Патріот) – 1.49,0 хв.

Серед юнаків І-ІІ курсів ЦПТО та КЗ КОР Переяславського ліцею-інтернат такі результати:

• 1 місце – Максим Захарко (ЦПТО) – 3.13,0 хв;
  • 2 місце – Кирил Духновський (Патріот) – 3.19,0 хв;
  • 3 місце – Ростислав Кундік (Патріот) – 3.21,0 хв.

Найкращими серед здобувачів вищої освіти стали студентки факультету фізичної культури, спорту і здоров’я УГСП:

• 1 місце – Аліна Шеремет (І курс) – 1.42,0 хв;
  • 2 місце – Валерія Кірієнко (І курс) – 1.53,0 хв;
  • 3 місце – Аліна Колосенко (І курс) – 2.10,0 хв.

Серед студентів-юнаків такі результати:

• 1 місце – Богдан Ситніков (І курс) – 3.23,0 хв;
  • 2 місце – Петро Жила (ІІ курс) – 3.24,5 хв;
  • 3 місце – Роман Чернях (ІІ курс) – 3.33,0 хв.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами від профкому Університету Григорія Сковороди в Переяславі, медалями від начальника відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Переяславської міської ради Валерія Мільгевського, а також грошовими призами від спонсорів Анатолія Різника, В’ячеслава Лисенка, Володимира Коноваленка та профкому УГСП. Також команди учасники змагань нагородили солодкими призами від депутата обласної Ради Тараса Костіна.

Змагання провели в пам’ять директора спортклубу Олега Шульги

У змаганнях взяли участь школярі та студенти з Борисполя, Білої Церкви та Переяслава

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами, медалями та грошовими винагородами

В змаганнях взяли участь понад 60 легкоатлетів Київської області

Нагадаємо, що студентка університету Переяслава Тетяна Соха перемогла у Кубку Європи із сумо. Детальніше – тут.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше ексклюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.