Переяслав Перейти на сайт

Плавець Владислав Бухов здобув два “золота” та “срібло” чемпіонату України: що було цікавого у спорті в Переяславі

Чим жив спортивний Переяслав протягом останніх днів? Розповідає Інформатор.

Студенти переяславського університету здобули гарні результати у чемпіонаті України з плавання. Крім того, у виші провели командну першість з легкої атлетики. Представник місцевої ДЮСШ посів третє місце у чемпіонаті України з веслування та виконав норматив кандидата у майстри спорту. Інформатор розповідає про головні спортивні події, які трапилися останніми днями.

5-8 травня у Броварах на базі фізкультурно-оздоровчого закладу “Плавальний басейн “Купава” тривав чемпіонат України з плавання. У ньому взяли участь спортсмени з багатьох регіонів України, серед них – студенти Університету Григорія Сковороди в Переяславі. Про це повідомили на сайті вишу.

Магістр першого року навчання факультету фізичної культури, спорту і здоров’я УГСП Владислав Бухов здобув перше місце на дистанції 50 метрів вільним стилем з результатом 21,91 сек., перше місце на дистанції 50 метрів батерфляй (23,19 сек.) та друге місце на дистанції 100 метрів вільним стилем (49,78 сек.). Четвертокурсник Даніїл Ткаченко був першим на дистанції 100 метрів на спині (55,68 сек.) та на дистанції 50 метрів на спині (25,88 сек.). Третьокурсниця Марія Дивак здобула сьоме місце на дистанції 50 метрів вільним стилем (27,33 сек.) та чотирнадцяте на 100-метрівці вільним стилем (59,91 сек.).

7-10 травня у Вінниці тривав чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка. Взяли участь 140 спортсменів із 17 областей України. Про це повідомили на Facebook-сторінці Переяславської ДЮСШ.

Вихованець Переяславської ДЮСШ Ілля Слов’янський, який зараз навчається у Київському спортивному ліцеї, посів третє місце у каное-двійці на дистанції 15,4 км. Таким чином виконав норматив кандидата у майстри спорту.

11 травня у Вишневому провели відкритий турнір з боксу, в якому взяли участь понад 70 спортсменів із Вишневого, Боярки, Білогородки, Пісків та Переяслава. Про це повідомили на Facebook-сторінці Переяславської ДЮСШ.

Представники Переяславської ДЮСШ Ярослав Духновський, Юрій Черняк, Єгор Бурчик здобули “золото” у своїх категоріях. Тимур Козоріз, Богдан Савенко та Станіслав Набок стали “срібними” призерами.

Спортсменів підготували тренери відділення боксу ДЮСШ Олександр Смірнов та Семен Грушецький.

8 травня на стадіоні Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбулись змагання з легкої атлетики до Дня пам’яті та примирення, а також легкоатлетична естафета до Дня пам’яті героїв Чорнобиля. Взяли участь понад пів сотні студентів. Про це повідомили на сайті вишу.

У змаганнях зі стрибків у довжину серед дівчат призери такі:

1. Аліна Колочена, студентка факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  2. Софія Трико, студентка факультету мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології;
  3. Олександра Пирогова, студентка факультету мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології.

Стрибки у довжину серед хлопців:

1. Гліб Смірнов, студент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  2. Владислав Захарченко, студент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  3. Антон Стрілець, студент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я.

Біг на дистанції 100 метрів серед дівчат:

1. Тетяна Соха, студентка факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  2. Вероніка Цибаровська, студентка факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  3. Аліна Конон, студентка факультету природничої освіти.

Біг на дистанції 100 метрів серед хлопців:

1. Олександр Репа, студент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  2. Дмитро Озманян, студент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  3. Анатолій Колесник, студент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я.

Штовхання ядра серед хлопців:

1. Ігор Кравченко, студент факультету природничої освіти;
  2. Андрій Васюхно, студент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  3. Юрій Воробйов, студент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я.

Естафетний біг серед команд:

1. команда першого курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  2. команда другого курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  3. команда факультету гуманітарної освіти і соціальних технологій.

Нагадаємо, що кілька місяців тому Владислав Бухов здобув “золото” чемпіонату світу з плавання. Деталі – тут.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше екслюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.