У Переяславі “Матадор” переміг коміків із “Ліги сміху”: під час матчу зібрали понад 20 тисяч гривень на ЗСУ

“Матадор” зіграв благодійний футбольний матч зі збірною коміків із “Ліги сміху”. На ньому зібрали понад 20 тисяч гривень для ЗСУ.

22 травня на стадіоні Університету Григорія Сковороди в Переяславі провели благодійний футбольний матч між місцевим “Матадором” та збірною зірок гумористичного шоу “Ліга сміху”. На ньому зібрали понад 20 тисяч гривень. Про це повідомляє Інформатор.

На трибунах зібралося близько 150 людей. Могло бути й більше, враховуючи справді зірковий склад команд. За збірну коміків зіграли Антон Болдирєв (“Театр імені Павлова”), Владислав Томашевський (“Супа Дупа”, Харків), Павло Демченко (“Одеські мандри”, Одеса), Ігор Ласточкін (Дніпро), Андрій Євстігнєєв (“Назва, Місто”), Максим Каминін (граючий тренер команди), Артем Дамницький (“Ветерани космічних військ”), Катерина Нікітіна (“Жіночий квартал”), Олександр Крючков (реквізитор “Ліги Сміху”), Віталій Римар (команда “Джокер”) та голкіпер Євген Мурейко (“СМТ Полтава”).

Перший символічний удар по м’ячеві у цьому матчі виконав заступник командира 118-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, полковник, кавалер Ордену Данила Галицького Руслан Батир.

Команди грали два тайми по 30 хвилин. Ще до початку поєдинку вболівальники обрали двох своїх фаворитів у командах: із “Матадора” – ректора Університету Григорія Сковороди Віталія Коцура, а зі збірної коміків – Ігоря Ласточкіна. Прихильність показували донатами.

У першому таймі “лігосмішники” намагалися забити першими, проте їм не дозволяв цього зробити голкіпер Роман Рижик. Зате “Матадор” забив двічі, тож на перерву пішли за рахунку 2:0. Вже у другому таймі збірна коміків зібралася із силами та забила тричі. Проте перевагу утримувала недовго, бо наприкінці “Матадор” забив ще два голи та вирвав перемогу – 4:3.

Все ж головною метою цього заходу була не гра, а збір коштів на потреби одного з підрозділів 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка ЗСУ, у якому захищає Україну син співробітників університету. Збірна коміків задонатила на збір 10 тисяч гривень.

Крім цього, протягом заходу проводилися конкурси. За найбільший донат 2 тисячі гривень Оксана Мельник разом із синочком виграла ексклюзивний м’яч від команди “Матадор” із підписами коміків. За рандомний донат студентка університету Катерина Пипко виграла комплект форми збірної коміків із їхніми автографами. Найактивніша вболівальниця Марина Прокопенко отримала вболівальницьку розу. Загалом же під час цього дійства зібрали понад 20 тисяч гривень.

У збірній коміків було чимало зірок гумористичного шоу “Ліга сміху”