У Переяславі провели волейбольний турнір пам’яті Сергія Шишкіна: перемогла “Спортбаза”

У Переяславі провели черговий волейбольний турнір пам’яті Сергія Шишкіна. Взяли участь шість команд.

У спортзалі університету в Переяславі 14 березня провели традиційний турнір пам’яті Сергій Шишкіна, колишнього директора спортбази “Переяслав”. Турнір започаткували ще у 1996 році. Шишкін помер у 1995-му у 46-річному віці. Про це повідомляє Інформатор.

Цього року в змаганнях взяли участь шість команд, які розділили на дві групи. У першій грали “Альта”, Гайшин та “Університет”, а у другій – “Спортбаза”, “Меркурій” та ЗОШ №7. Переможці визначалися до двох перемог у партіях (кожна до 25 очок). Другі місця у групах посіли Гайшин та “Меркурій”, вони зустрілися в матчі за підсумкове третє місце. Сильнішим виявився “Меркурій”. У фінальному поєдинку “Спортбаза” перемогла “Університет”. Призери отримали медалі та грамоти, а переможці – ще й кубок.

Переможці та призери змагань

Нагадаємо, залишається два тури до закінчення чемпіонату з футзалу у вищій лізі. “Кристал” випереджає найближчого конкурента на шість очок, однак “Дніпро” ще має шанси стати чемпіоном.