Інформатор Переяслав

ВЛАДА

Для притулку в Переяславі виділили два гектари землі: там буде більше ста собак

На восьмій сесії міської ради депутати надали дозвіл підприємству “Ярос” розробити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. 1,8 гектара отримає притулок для собак.

18 березня на сесії міської ради підприємству “Ярос” надали дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 4,1307 га на вул. Суворова, 10 (в районі “Точмашу”). 1,8 га з них будуть призначені для розміщення собачого притулку, ця ділянка матиме адресу вул. Суворова, 10 а. Зараз пункт тимчасової перетримки собак у Переяславі розміщується на вул. Б. Хмельницького, 253. Про це повідомляє Інформатор.

– Ми обіцяли, що побудемо на теперішній ділянці на Богдана Хмельницького кілька місяців, а так вийшло, що вже кілька років, – розповіла Інформатору Аліна Литвин, членкиня ГО “У добрі руки”, яка займається безпритульними собаками у Переяславі. – Ще в лютому минулого року керівники сільгосппідприємства “Ярос” Стеценки погодилися передати нам у користування один із їхніх закинутих корівників. Ми почали його облагороджувати, провели кілька суботників, уже звели там чотири вольєри. Однак необхідно було узаконити цю територію за нами. Щоб простіше було все оформити, спільно із міським головою та головним архітектором вирішили зареєструвати територію на ВУКГ. Зараз ще триватиме робота з документами щодо поділу землі. А ми поки, як тільки потепліє, продовжимо працювати над притулком. Встановимо ще хоча б чотири вольєри, перевеземо деякі із теперішнього. Хотілось би отримати певну допомогу від влади, бо один вольєр коштує аж 40 тисяч гривень. Плануємо, що новий притулок вміщуватиме 100-120 собак.

Нагадаємо, що зараз у пункті перетримки перебуває 67 собак. Нещодавно ми розповідали історії Умки, Ніки та Лисиці.

Віталій Усик

Нагору