Інформатор Переяслав

ЖИТТЯ

У Переяславі в кінці березня снігопад бореться із сонцем: хто ж переможе

Березень підходить до завершення. Нетерплячі переяславці змінили пуховики на весняні шкіряні куртки, а тепле взуття на легкі кросівки. Втім, чи не зарано це? Сьогоднішній непрогнозований снігопад натякає: “Ще рано, Переяславе!”. А потім його різко змінює сонце, яке ніби говорить, що весні все ж таки бути.

Редакція Інформатора помітила раптову зміну погодних умов і не змогла не зафіксувати це. Це все для того, щоб наші читачі не проґавили таку неймовірну картину. Близько 12:30 розпочався снігопад, а буквально за пів години він змінився на весняну сонячну погоду. Згодом знову почався сніг, який змінило сонце. Як довго триватимуть ці гойдалки? Сьогодні, 23 березня, ми стаємо справжніми свідками батлу між зимою та весною. Хто зрештою переможе, всім відомо.

Якщо під час мінливої погоди ви погано почуваєтесь, скористайтеся нашими порадами, які можуть допомогти при головному болі в такі періоди. За статистикою кількість метеозалежних людей з кожним роком зростає. Не дивлячись на головний біль, спостерігати за мінливістю погоди доволі цікаво.

Нагадуємо, ми спробували трішки пофантазувати й уявили, що у Переяславі могли б зняли всесвітньо відомі фільми. Це б додало їм певного колориту.

Юлія Кравченко

Відео: Юрій Товкайло

Нагору