“Олімпійський день-2021”: спортсмени з Переяслава здобули призові місця

У Борисполі відбувся спортивний захід “Олімпійський день-2021”. До нього долучилось аж 20 спортсменів з Переяславської громади.

12 червня у Борисполі відбувся обласний спортивно-масовий захід “Олімпійський день-2021”. У ньому взяло участь близько 50 команд. Із Переяславської громади приїхало аж 20 спортсменів. Команди змагалися у таких видах спорту: легка атлетика (біг на різні дистанції), шахи, гирьовий спорт, дартс, кидання ваги на дальність, перетягування канату, стрітбол та воркаут. Змагалися і спортсмени із обмеженими можливостями. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на офіційний сайт Переяславської міської ради.

Спортсмени Переяславської ТГ вибороли на “Олімпійському дні-2021” чимало нагород. У бігу на 400 метрів перше місце посіла Дарина Білько у вікові категорії 11-12 років (результат – 1:11.9). У 800-метрівці найкращим був Богдан Мамітько у віковій категорії 14-17 років (2:00). А 4 кілометри найшвидше подолав (за 12:26) також наш Денис Могильний у віковій категорії 17-20 років. Друге місце посіла Карина Тищенко (вікова категорія 14-17 років), яка пробігла 800 метрів за 2:26. Третє місце у Назара Шабатіна (вікова категорія 7-8 років), який пробіг 30-метрівку за 17 секунд. У гирьовому спорті перші місця посіли Юрій Голота, Алла та Анатолій Яковченки.

Юрій Голота, Алла та Анатолій Яковченки

Команди змагалися у різних видах спорту

Наша громада показала гарний результат на “Олімпійському дні-2021”

Нагадаємо, що 12 червня у шостому турі дівичківський “Дніпро” зазнав першої поразки в цьому чемпіонаті. Однак він надалі лідирує. А про сам матч ви можете більше дізнатись тут.