Чемпіонат з футболу: в центральному матчі туру “Матадор” переміг “Переяслав-БРСМ”

“Матадор” переміг “Переяслав-БРСМ” і закріпився на другому місці. Так завершився дев’ятий тур чемпіонату з футболу.

Сьогодні, 3 липня, відбувся дев’ятий тур чемпіонату Переяславщини з футболу. Ним, по суті, завершилося перше коло. Однак офіційні підсумки половини турніру можна буде підбивати після двох перенесених матчів, які проведуть через тиждень. Про це повідомляє Інформатор.

Досить у незвичний час, о десятій ранку, розпочався центральний матч туру – переяславське дербі “Матадор” – “Переяслав-БРСМ”. Суперники змагалися за одноосібне друге місце, й “Матадор” виявився сильнішим – 4:2. Семенівка (Студениківська ТГ), яка очолює турнірну таблицю, прогнозовано в гостях перемогла Циблі (Циблівська ТГ) 4:2. Дем’янці (Переяславська ТГ) без проблем у гостях розібралися із Лецьками (Циблівська ТГ) 10:0. Матч між переяславськими “Солонцями” та Вовчковом (Переяславська ТГ) завершився із рахунком 0:3.

Тож турнірна таблиця наразі має такий вигляд: 1. Семенівка – 20 очок; 2. “Матадор” – 16 (гра в запасі); 3-4. “Переяслав-БРСМ”, “Дніпро” (гра в запасі) – по 13; 5-6. Дем’янці (гра в запасі), Вовчків (гра в запасі) – по 12; 7. “Солонці”  – 10; 8. Циблі – 3; 9. Лецьки – 0. Однак два перенесені матчі можуть все суттєво змінити. Якщо Дем’янці вдома переможуть “Дніпро”, то вискочать на третє місце. “Дніпро” ж у випадку своєї перемоги може стати другим, якщо лише “Матадор” програє в гостях Вовчкову. Переяславцям залишилося зіграти зі своїм суперником 22 хвилини, матч 26 червня зупинили через негоду за рахунку 2:1 на користь гостей.

Нагадаємо, що триває чемпіонат Європи з футболу. Збірна України сенсаційно пройшла до чвертьфіналу. Сьогоднішній матч нашої національної команди з Англією можна буде подивитися на великому екрані на центральній площі Переяслава. Початок – о 22:00.