ГРОШІ

Скільки коштуватиме навчання в університеті Переяслава та проживання в гуртожитках

Університет оприлюднив ціни за навчання у наступному році. Які найдорожчі та найдешевші спеціальності?

Вчора, 25 квітня, стало відомо, скільки коштуватиме навчання та проживання в гуртожитках Університету Григорія Сковороди в Переяславі з 1 вересня 2022 року. “Провівши консультації з планово-фінансовим відділом та бухгалтерською службою, ми знайшли механізм, який дозволяє здійснити мінімальне підвищення цін – лише для перекриття здорожчання енергоресурсів та підвищення заробітних плат”, – пояснив проректор Вячеслав Різник. Інформатор розповідає про найдорожчі та найдешевші спеціальності, посилаючись на сайт університету.

Найдорожчий бакалаврат денної форми на таких спеціальностях: “Психологія”, “Облік та оподаткування”, “Економіка”, “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Політологія”, “Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська)”, “Менеджмент”, “Публічне управління та адміністрування”. За рік навчання на одній із цих спеціальностей слід заплатити 19 тисяч 500 гривень, за всі чотири роки – 78 тисяч гривень. Найдешевше навчатися за спеціальністю “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” – 16 тисяч 300 гривень за рік або 65 тисяч 200 гривень за чотири роки.

Загалом же денний бакалаврат пропонує 36 спеціальностей. 19 із них обійдуться в 16 тисяч 800 гривень за рік (67 тисяч 200 гривень за чотири роки).

Здобути ступінь магістра на базі денної форми бакалаврату можна за 28 спеціальностями. Найдорожчі все ті ж “Психологія”, “Облік та оподаткування”, “Економіка”, “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Політологія”, “Менеджмент”, “Публічне управління та адміністрування” – 25 тисяч 300 гривень за 1 рік, 35 тисяч 420 гривень за 1,4 року, 48 тисяч 70 гривень за 1,9 року. Найдешевшими є аж десять спеціальностей – 20 тисяч 400 гривень/28 тисяч 560 гривень/38 тисяч 760 гривень.

35 спеціальностей пропонує бакалаврат заочної форми. Найдорожчі – “Середня освіта (фізична культура)”, “Середня освіта (анлійська мова і література)”, “Середня освіта (німецька мова і література)”, “Середня освіта (французька мова і література)”, “Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська)” – 13 тисяч 800 гривень за рік та 55 тисяч 200 гривень за чотири роки. Найдешевші – “Середня освіта (історія)”, “Середня освіта (математика), “Середня освіта” (українська мова та література) – 10 тисяч 700 гривень за рік та 42 тисячі 800 гривень за чотири роки.

Здобути ступінь магістра на базі заочної форми бакалаврату можна за 27 спеціальностями. Найдорожчі – “Середня освіта (фізична культура)”, “Середня освіта (анлійська мова і література)”, “Середня освіта (німецька мова і література)”, “Психологія” – 16 тисяч 800 гривень за 1 рік, 23 тисячі 520 гривень за 1,4 року та 31 тисячу 920 гривень за 1,9 року. Найдешевші – “Середня освіта (історія)”, “Середня освіта (математика), “Середня освіта” (українська мова та література), “Освітні, педагогічні науки” – 13 тисяч 800 гривень/19 тисяч 320 гривень/26 тисяч 220 гривень.

Проживання в університетському гуртожитку із 1 вересня цього року до 30 червня наступного обійдеться у 7 тисяч гривень.

Детальніше із цінами ознайомлюйтеся за посиланням.

Нагадаємо, на Великдень на території переяславського університету вперше освячували великодні кошики. Також вшанували пам’ять загиблих на війні випускників та студентів.

Нагору