На змаганнях у Луцьку Владислав Ємець із Переяслава виконав норматив майстра спорту

У Луцьку провели благодійний турнір з легкої атлетики на підтримку ЗСУ. Добре виступили вихованці Переяславської ДЮСШ.

24-25 червня у Луцьку на стадіоні “Авангард” відбувся благодійний чемпіонат з легкої атлетики “Разом до Перемоги” на підтримку ЗСУ. Взяли участь спортсмени з 24 регіонів України. Команда Переяславської ДЮСШ показала гарні результати. Про це повідомили на Facebook-сторінці ДЮСШ, передає Інформатор.

Владислав Ємець виборов золоту нагороду з особистим рекордом у бігу на 100 метрів – 10,69 сек. Таким чином виконав норматив майстра спорту України. А на дистанції 200 метрів став бронзовим призером (22,11 сек.). Денис Могильний став бронзовим призером у бігу на 1500 метрів (3 хв. 58,98 сек.). Ярослав Черниш, Карина Тищенко, Руслан Кравчук та Станіслав Коноваленко ввійшли в десятку найкращих у своїх дисциплінах.

Нагадаємо, що 15 червня у Білій Церкві провели благодійний турнір з легкої атлетики на підтримку ЗСУ. Вдало виступили вихованці Переяславської ДЮСШ.