Одне “золото” та чотири “срібла”: легкоатлети з Переяслава успішно виступили у Борисполі

Із восьми переяславських атлетів п’ятеро здобули медалі. Так успішно провели турнір у Борисполі.

30 серпня у місті Бориспіль відбувся відкритий благодійний турнір з легкої атлетики серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих під назвою “Разом до нашої Перемоги”. Команду Переяславської ДЮСШ представили 8 атлетів у чотирьох видах програми. Вони показали гарні результати. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Facebook-сторінку ДЮСШ.

• Денис Могильний переміг в бігу на 5000 метрів (15 хв. 44 сек.).
  • Карина Тищенко стала срібною призеркою в бігу на 400 метрів з результатом 1 хв. 3 сек.
  • Артем Бойко на такій же дистанції із результатом 1 хв. 19 сек. також став другим.
  • Катерина Ткачук прибігла другою на 200-метрівці (28,2 сек.).
  • Катерина Коноваленко здобула “срібло” в бігу на 60 метрів (9,32 сек.).

Нагадаємо, що на Переяславщині триває традиційний чемпіонат з футболу. Після десяти турів є явні лідери та аутсайдери.