Інформатор Переяслав

ЖИТТЯ

На Переяславщині рятувальники провели навчання щодо ліквідації пожеж у лісових масивах

На Переяславщині рятувальники та працівники лісового господарства провели спеціальні навчання. Вони показали різні методи боротьби з лісовими пожежами. 

14 вересня поблизу села Студеники  (Студениківська ТГ) Бориспільського району на території ДП “Бориспільський лісгосп” відбулись спеціальні навчання щодо відпрацювання оперативної взаємодії між рятувальниками, працівниками лісового господарства та пожежними Студениківської громади під час ліквідації пожеж у лісових масивах. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на сторінку Facebook головного управління ДСНС України у Київській області.

Працівники лісового господарства продемонстрували присутнім спеціальне обладнання завдяки якому можна завчасно виявити пожежу на території лісового масиву та повідомити про неї для подальшого реагування щодо її ліквідації.

На практичній частині навчань були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки лісівників, рятувальників та фахівців центру безпеки громади, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж.

Крім того, відпрацювали взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння лісових пожеж. Подібні тренування, навчання та перевірки триватимуть і надалі аби підвищити спроможність підрозділів ДСНС та лісових господарств до реагування на пожежі в лісових масивах і посилити взаємодію між оперативними службами.

Нагадаємо, що 14 вересня народний депутат привіз у Переяслав дві тонни гуманітарної допомоги. Що саме та для кого, дізнавайтесь у відеосюжеті. 

Нагору