“Альта” виграла кубок Переяславської громади із волейболу

У Переяславі провели волейбольні змагання. Хто переміг?

19 листопада у спортивному залі ЦПТО відбулись змагання з волейболу на кубок Переяславської територіальної громади. У них взяли участь п’ять команд: Гайшин,  Дем’янці, “Мікс”, “Альта” (Переяслав) та молода команда “Сіріус” (Переяслав). Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на сайт міської ради.

Турнір проходив за коловою системою. Підсумкову перемогу здобула “Альта”. Команда отримала кубок та медалі відповідного гатунку. Друге місце посіла команда Гайшина, а третє – “Мікс”. Їх нагородили грамотами та медалями.

Нагадаємо, що Семенівка стала чемпіоном Переяславщини з футболу, а “Дніпро” забрав кубок. Чим запам’ятався футбольний сезон 2022 року, читайте за посиланням.