Сумоїсти із Переяслава здобули золоті та срібні медалі на чемпіонаті Київщини

Переяславські спортсмени виступили на чемпіонаті Київщини із сумо. Здобули золоті та срібні медалі.

11 березня в смт Святопетрівське Бучанського району провели відкритий чемпіонат Київської області з сумо серед молоді до 23 років. Спортсмени із Переяславської громади стали переможцями та призерами змагань. Про це повідомили на сайті міськради Переяслава, передає Інформатор.

Перші місця у своїх вагових категоріях здобули Михайло Смаль, Олександр Репа, Тетяна Соха, Владислав Романенко. Срібними призерами стали Дмитро Озманян та Едуард Кузьмич.

Всі ці спортсмени відібрались до команди Київської області, яка виступить на чемпіонаті України в місті Ужгороді.

Нагадаємо, що 15-річні хлопці з ДЮСШ гідно виступили у дорослому чемпіонаті Переяславщини з футзалу. Деталі дізнавайтесь тут.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше екслюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.