Семеро спортсменів із Переяславщини взяли участь у чемпіонаті України з легкої атлетики: здобули дві медалі

У Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики. Як виступили переяславці?

28-30 липня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. У ньому взяли участь 427 спортсменів. Переяславщину представили 7 атлетів, двоє здобули медалі. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Facebook-сторінку Переяславської ДЮСШ.

Спортсмени змагалися у 20 видах програми. Представниця Переяславщини Анна Самолюк стала срібною призеркою у штовханні ядра. Аліна Хакало у цьому ж виді стала бронзовою призеркою. Віктор Самолюк зупинився за крок до п’єдесталу пошани в штовханні ядра.

У бігу переяславці показали такі результати:

• на 100-метрівці Владислав Ємець став шостим (10,83 сек.);
  • на 200-метрівці Станіслав Коноваленко став дванадцятим (22,53 сек.);
  • Карина Тищенко на 800-метрівці оновила особистий рекорд (2 хв. 14,06 сек.) і стала десятою.

Нагадаємо, що 15 липня Карина Тищенко здобула “бронзу” Кубка України з легкої атлетики. Деталі – тут.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше екслюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.