Інформатор Переяслав

ЖИТТЯ

У ліцеї Мазепи в Переяславі на благодійному ярмарку зібрали понад 37 тисяч гривень: організували його школярки

У Переяславському академічному ліцеї імені Івана Мазепи на благодійному ярмарку зібрали понад 37 тисяч гривень. Його організували школярі.

12 лютого у Переяславському академічному ліцеї імені Івана Мазепи провели благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. На ньому зібрали понад 37 тисяч гривень, які передадуть волонтеру Руслану Стародубу. Ідея ярмарку виникла у лідерів учнівського самоврядування навчального закладу. Про це повідомляє Інформатор.

З-поміж страв, які могли придбати та скуштувати учні, вчителі та гості, були вироби до Дня святого Валентина, у вигляді прапорів України, композиції із цукерок, солодкі горішки, тортики, біляші, сосиски в тісті, піца, вафельки, желе та ще багато різноманітних смаколиків. Ціни коливалися від 5 до 100 гривень. До благодійного заходу залучили всіх учнів та працівників закладу, навіть ті, хто залишився на дистанційному навчанні, відправляли свої донати.

Ініціювали ярмарок учениці 9-А класу Наталія Свебута, Дарина Макарчук та Марина Горбаченко. “Ми захотіли допомогти Збройним силам України, тому вирішили зробити благодійний ярмарок. Долучилися до нього всі класи – від 5 до 11. Ті, хто офлайн, принесли їжу, а ми її продавали. Учні, які навчаються дистанційно, просто перерахували кошти”, – поділилася Наталія Свербута.

Дарина Макарчук розповіла, як виникла ця ідея: “Нам набридли шкільні темні будні, тож ми вирішили їх розбавити чимось яскравим. Так придумали ідею з благодійним ярмарком. Ми зібрали підписи учнів нашого класу, вчителів і пішли з ними до завуча та організатора. Нас підтримали і допомогли організувати збір коштів для ЗСУ”.

Марина Горбаченко додала, що для того, аби залучити більше людей зробили плакат-афішу при вході до закладу. Він має яскравий дизайн і короткий опис про захід. “Нас підтримали не лише учні, а і батьки, просто люди з міста, всі небайдужі, вчителі та діти з інших шкіл. У День вишиванки ми теж плануємо зробити масштабний ярмарок. На нього прийдуть всі у вишиванках, ми залучимо весь мікрорайон, найближчі підприємства. Обов’язково зробимо оголошення і будемо чекати на допомогу та підтримку нашого міста. Думаю, ми зможемо зібрати дуже гарну суму та допомогти Збройним силам України”, – зазначила вона.

До благодійного заходу долучилися всі класи ліцею

Ціни коливалися від 5 до 100 гривень

На ярмарок зібралося чимало учнів

Кожен прилавок був унікальним

Продавали навіть полуничне та малинове варення

Торги велися жваві

Біля прилавків пахло свіжою випічкою

Молодь ліцею активно пришвидшує перемогу

Такі заходи сприяють патріотичному вихованню

Учениці 9-А класу Наталія Свебута, Марина Горбаченко та Дарина Макарчук організували ярмарок

Вдалося зібрати понад 37 тисяч гривень на ЗСУ

Нагадаємо, що у Переяславі волонтери та небайдужі збирають необхідне для захисників. Що потрібно зараз, дізнавайтеся за посиланням.

Валерія Бобровська

Фото: Валентин Шеремет

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше екслюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.

Нагору