Карина Тищенко із Переяслава здобула “срібло” у Кубку України з легкої атлетики

Карина Тищенко здобула “срібло” Кубка України. У якій дисципліні та з яким результатом?

23 лютого у Львівському легкоатлетичному манежі відбувся Кубок України з легкої атлетики. Змагалися 170 спортсменів із 21 команди. Вихованка Переяславської ДЮСШ Карина Тищенко здобула “срібло” в бігу на 1500 метрів. Про це повідомили на Facebook-сторінці Переяславської ДЮСШ, передає Інформатор.

Карина Тищенко подолала дистанцію за 4 хв. 47,17 сек. Покращила особистий рекорд.

Інший представик Переяслава Ярослав Черниш став восьмим на 400-метрівці. Він пробіг дистанцію за 52,73 секунди.

Карина Тищенко

Ярослав Черниш

Нагадаємо, що нещодавно студент переяславського університету Владислав Бухов став чемпіоном світу з плавання. Деталі – тут.

Підтримайте Інформатор на Patreon та отримуйте значно більше екслюзивного контенту. Оперативно читати наші новини ви зможете, якщо підпишитесь на канали в Telegram або Viber.